Kadra

Zespół profesjonalistów tworzących programy szkoleniowe oraz prowadzących zajęcia we wszystkich grupach wiekowych przestrzega wartości wyrażonych w misji naszej organizacji:„WASZE DZIECI-NASZA PASJA”

Klub ALICE SWIM tworzą ludzie, dla których sport, zdrowy tryb życia to więcej niż wykonywanie pracy zawodowej. Od początku naszym celem było stworzenie organizacji tętniącej życiem, w której pasje założycieli, trenerów stają się zaraźliwe i przechodzą na wychowanków, sympatyków i partnerów..Wierzymy, że tylko połączenie pasji z wiedzą i doświadczeniem naszych trenerów pozwala tworzyć wyjątkową atmosferę podczas treningów, obozów oraz spotkań organizowanych dla członków klubu.

Wyjątkowo dobrana Kadra Trenerska ALICE SWIM z niesłabnącym zapałem latem i zimą, organizuje obozy, półkolonie, wyjazdy i imprezy. Wszystko, aby móc na co dzień oglądać uśmiechnięte twarze swoich mniejszych i większych Sportowców i wspólnie działać pod hasłem: „WASZE DZIECI-NASZA PASJA!”


Zespół Alice Swim:

AGNIESZKA BATOR-NOWAK – właściciel i manager ALICE SWIM

Absolwentka AWFiS Gdańsk, trener II klasy pływania, instruktor fitnessu i spinningu oraz doświadczony pedagog.
Od dzieciństwa związana ze sportem, który zaszczepił w niej starszy brat.Prywatnie jest mamą Martyny i Alberta a zawodowo pasjonatką pracy z dziećmi i aktywności ruchowej z ich udziałem. Uważa że, „Dzień bez sportu – dniem straconym” jazda na rowerze, rolkach, tenis, joga to aktywności niezbędne w jej codziennym życiu.
Swoimi działaniami promuje zdrowy i aktywny tryb życia, fascynatka kuchni slow food. Warsztaty kulinarne, konferencje i edukacja w dziedzinie dietetyki pozwalają na przekazanie dzieciom i ich Rodzicom informacji dotyczącej ogromnego wpływu żywienia i ruchu na harmonijny rozwój człowieka.

JAROSŁAW GAWLIK

Jarosław Gawlik to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów oraz zawodnik Kadry Narodowej. Absolwent Gdańskiej i Krakowskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Specjalizował się w stylu grzbietowym zaś jego koronnym dystansem było 200 metrów Ratownik WOPR oraz instruktor snowboardingu. Pasjonuje go  praca  z dziećmi, czerpie z niej wiele radości. Pragnie swoje umiejętności i wiedzę jako zawodnik przekazywać swoim wychowankom. Charakteryzuje  go optymizm i  cierpliwe dążenie do zaplanowanych celów. W wolnym czasie gra w Ultimate frisbee w trójmiejskiej drużynie Cool Flighst Ultimate Frisbee.

AGNIESZKA PACHUCKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o kierunku wychowanie fizyczne. Trener pływania i trener personalny. Całe życie związana ze sportem, gdyż sport to jej pasja. To entuzjastka szeroko pojętego sportu oraz ambasador zdrowego i aktywnego stylu życia. Kontynuuje tradycje rodzinne. Bardzo lubi pracę z dziećmi i młodzieżą i już od kilku lat prowadzi zajęcia z nimi. Jest osobą pogodną, uśmiechniętą, której praca sprawia wiele radości.

MATEUSZ GRZĘDZICKI

Student Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Każdego dnia silnie związany ze sportem w wielu dziedzinach. Instruktor pływania,dla którego sport ten jest nieodłącznym elementem codziennego życia. Czerpie ogromną satysfakcję z możliwości przekazywania swym podopiecznych wiedzy oraz zarażania ich pozytywną energią podczas każdych zajęć które prowadzi . Fascynują go możliwości ludzkiego organizmu, pozytywnego wpływu wychowania fizycznego oraz świadomego i zdrowego odżywiania na stan ludzkiego zdrowia i samopoczucia. Charakteryzuje się determinacją w realizowaniu zaplanowanych celów, zawsze kierując się pozytywnym nastawieniem. W czasie wolnym od treningów pływackich czy ratownictwa sportowego, trenuje taniec nowoczesny POPPING, który pozwala mu na zgromadzenie jeszcze większych nakładów pozytywnej energii.

DANIEL SZOTKOWSKI

Absolwent AWFiS o specjalizacji pływanie. Od najmłodszych lat pasjonat sportu w szczególności pływania.Przez 12 lat trenował pływanie z licznymi sukcesami w tej dyscyplinie. W swoim dorobku ma również medale Mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym i pływaniu w płetwach.
Cechuje go bardzo pozytywne usposobienie, z zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę podopiecznym.
Obecnie dzieli swoją pasją z dziećmi i młodzieżą wierząc, że sport pełni ważną funkcję wychowawczą, zdrowotną, ale też społeczną.

PAWEŁ HAFTKA

TRENER Absolwent AWFiS Gdańsk: FIZJOTERAPIA
instruktor pływania, doświadczony ratownik wodny.
Od zawsze związany ze sportem – oprócz pływania trenował sporty walki.
Fizjoterapia pozwala mu zgłębiać wiedzę na temat ludzkiego ciała i postawy oraz korygowania ich wad, co wykorzystuje w codziennej pracy zarówno fizjoterapeuty jak i instruktora pływania.
Ukończył kursy m.in. terapii powięziowej kręgosłupa lędźwiowego i miednicy oraz stawu skokowego i nie ustaje w kształceniu!
Państwa Dzieci będą w dobrych rękach

MAGDALENA SZCZECH

Instruktor pływania, wychowawca kolonijny, studentka Politechniki Gdańskiej. Absolwentka szkoły pływania ALICESWIM.
Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat- pływanie, taniec, jazda na rowerze. Jest wolontariuszką w licznych akcjach charytatywnych.
Praca z dziećmi jest jej prawdziwą pasją. Jest osobą pogodną, pełną energii, kreatywną, cierpliwą