Kadra

Zespół profesjonalistów tworzących programy szkoleniowe oraz prowadzących zajęcia we wszystkich grupach wiekowych przestrzega wartości wyrażonych w misji naszej organizacji:„WASZE DZIECI-NASZA PASJA”

Klub ALICE SWIM tworzą ludzie, dla których sport, zdrowy tryb życia to więcej niż wykonywanie pracy zawodowej. Od początku naszym celem było stworzenie organizacji tętniącej życiem, w której pasje założycieli, trenerów stają się zaraźliwe i przechodzą na wychowanków, sympatyków i partnerów..Wierzymy, że tylko połączenie pasji z wiedzą i doświadczeniem naszych trenerów pozwala tworzyć wyjątkową atmosferę podczas treningów, obozów oraz spotkań organizowanych dla członków klubu.

Wyjątkowo dobrana Kadra Trenerska ALICE SWIM z niesłabnącym zapałem latem i zimą, organizuje obozy, półkolonie, wyjazdy i imprezy. Wszystko, aby móc na co dzień oglądać uśmiechnięte twarze swoich mniejszych i większych Sportowców i wspólnie działać pod hasłem: „WASZE DZIECI-NASZA PASJA!”


Zespół Alice Swim:

AGNIESZKA BATOR-NOWAK – właściciel i manager ALICE SWIM

Absolwentka AWFiS Gdańsk, trener II klasy pływania, instruktor fitnessu i spinningu oraz doświadczony pedagog.
Od dzieciństwa związana ze sportem, który zaszczepił w niej starszy brat.Prywatnie jest mamą Martyny i Alberta a zawodowo pasjonatką pracy z dziećmi i aktywności ruchowej z ich udziałem. Uważa że, „Dzień bez sportu – dniem straconym” jazda na rowerze, rolkach, tenis, joga to aktywności niezbędne w jej codziennym życiu.
Swoimi działaniami promuje zdrowy i aktywny tryb życia, fascynatka kuchni slow food. Warsztaty kulinarne, konferencje i edukacja w dziedzinie dietetyki pozwalają na przekazanie dzieciom i ich Rodzicom informacji dotyczącej ogromnego wpływu żywienia i ruchu na harmonijny rozwój człowieka.

JAROSŁAW GAWLIK

Jarosław Gawlik to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów oraz zawodnik Kadry Narodowej. Absolwent Gdańskiej i Krakowskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Specjalizował się w stylu grzbietowym zaś jego koronnym dystansem było 200 metrów Ratownik WOPR oraz instruktor snowboardingu. Pasjonuje go  praca  z dziećmi, czerpie z niej wiele radości. Pragnie swoje umiejętności i wiedzę jako zawodnik przekazywać swoim wychowankom. Charakteryzuje  go optymizm i  cierpliwe dążenie do zaplanowanych celów. W wolnym czasie gra w Ultimate frisbee w trójmiejskiej drużynie Cool Flighst Ultimate Frisbee.

AGNIESZKA PACHUCKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o kierunku wychowanie fizyczne. Trener pływania i trener personalny. Całe życie związana ze sportem, gdyż sport to jej pasja. To entuzjastka szeroko pojętego sportu oraz ambasador zdrowego i aktywnego stylu życia. Kontynuuje tradycje rodzinne. Bardzo lubi pracę z dziećmi i młodzieżą i już od kilku lat prowadzi zajęcia z nimi. Jest osobą pogodną, uśmiechniętą, której praca sprawia wiele radości.

DANIEL SZOTKOWSKI

Absolwent AWFiS o specjalizacji pływanie. Od najmłodszych lat pasjonat sportu w szczególności pływania.Przez 12 lat trenował pływanie z licznymi sukcesami w tej dyscyplinie. W swoim dorobku ma również medale Mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym i pływaniu w płetwach.
Cechuje go bardzo pozytywne usposobienie, z zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę podopiecznym.
Obecnie dzieli swoją pasją z dziećmi i młodzieżą wierząc, że sport pełni ważną funkcję wychowawczą, zdrowotną, ale też społeczną.

MAGDALENA SZCZECH

Instruktor pływania, wychowawca kolonijny, studentka Politechniki Gdańskiej. Absolwentka szkoły pływania ALICESWIM.
Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat- pływanie, taniec, jazda na rowerze. Jest wolontariuszką w licznych akcjach charytatywnych.
Praca z dziećmi jest jej prawdziwą pasją. Jest osobą pogodną, pełną energii, kreatywną, cierpliwą

ZUZANNA LEWANDOWSKA

Studentka grafiki komputerowej, instruktor pływania, absolwentka szkoły pływania ALICESWIM.
Swój wolny czas spędza spędza na rozwijaniu swojej pasji: taniec oraz rysowanie.
Dzieci młodsze uwielbiają zajęcia prowadzone przez Zuzkę, z uwagi na jej poczucie humoru, niepowtarzalną wyobraźnię oraz ciekawe zadania pływackie.